179,800 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica - image 11
179,800 € (3,100 €/m²)
58 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica

Preko Morače, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Adresa: BULEVAR DŽORDŽA VAŠINGTONA 3/7 )Ulaz gdje se nalazi turisticka agencija GalileoPovršina: 58m2 (Spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, terasa).Sprat VII. Zgrada ima lift (uvijek je u funkciji i posjeduje profesionalno održavanje)Kompletnmo opremljena spavaća soba, kuhinja i dnevni boravak. U obje sobe se nalaze klima uređaji.Stan posjeduje:Aparati: El. Šporet, frižider, zamrzivač, mašina za pranje sudova, veš mašina (sušenje veša),

Osunčan, Blizu škole, Miran kraj, Uknjiženo, Odmah useljiv

Detalji o nekretnini

ID oglasa
534747
Objavljeno
17.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

7. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2010

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3100.00 €

Učešće 35,960 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
872 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
143,840 €
Učešće
35,960 €
Ukupna kamata
65,354 €
Ukupno plaćanje
209,194 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Preko Morače

Preko Morače
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 0.91% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna cijena: 3072.16 €/m²

Ova nekretnina je 13.88% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna veličina: 51 m²

3,072 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
66
Dana na tržištu
JB

Jasmin Balota

Jasmin

Slične nekretnine

Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica

165,000 €

Preko Morače

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica
Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, dvosoban stan, 84m², Preko Morače, Podgorica

Na Upit

Preko Morače

2 sobe 1 kupatilo 84
Prodaja, dvosoban stan, 84m², Preko Morače, Podgorica
Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Preko Morače, Podgorica

120,000 €

Preko Morače