135,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 12
135,000 € (1,800 €/m²)
75 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica

Centar, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajemo- kompletno renoviran i namjesten dvosoban stan površine 75m2, u kvalitetnoj zgradi starije gradnje u strogom centru Podgorice. Stan je na 4. spratu (u zgrada koja nema lift), sa parkingom organizovanim iza zgrade. Strukturu stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa.

Cijena: 135.000 EUR
Za sve informacije pozovite:
Cvetanka +06*/****-***
www.remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444800
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
31.01.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

75m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1800.00 €

Učešće 27,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
654 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,000 €
Učešće
27,000 €
Ukupna kamata
49,070 €
Ukupno plaćanje
157,070 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 29.69% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2560.24 €/m²

Ova nekretnina je 4.33% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 72 m²

2,560 €
Prosječna godišnja cijena
+16%
Trend cijena (godišnje)
313

Kvadratura

75m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica

Na Upit

Centar

2 sobe 1 kupatilo 127
Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica