210,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica - image 10
210,000 € (2,917 €/m²)
72 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Podgorica

Centar, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se prelijepo namješten stan u Podgorici, ul. Ljubović br. 4, centar grada, 72 m2, 4 sprat, u zgradi izuzetnog kvaliteta. Stan se sastoji od dvije spavace sobe od cega jedna sa sopstvenim kupatilom i terasom, druga spavaca soba izlazi sa dnevnim boravkom na veliku terasu, kuhinja, trpezarija, hodnik, ostava za obucu (masine) i jos drugo kupatilo.

Stan je kompletno opremljen i sve ulazi u cijenu. Posjeduje i svoje garazno mjesto i ono ulazi u cijenu prodaje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
368626
Objavljeno
24.04.2025
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

4. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2916.67 €

Učešće 42,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,018 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,000 €
Učešće
42,000 €
Ukupna kamata
76,331 €
Ukupno plaćanje
244,331 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 13.92% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2560.24 €/m²

Ova nekretnina je 0.15% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 72 m²

2,560 €
Prosječna godišnja cijena
+16%
Trend cijena (godišnje)
386

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Danijela

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica

Na Upit

Centar

2 sobe 1 kupatilo 127
Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Centar, Podgorica