109,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica - image 10
109,000 € (2,096 €/m²)
52 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gornja Gorica, Podgorica

Gornja Gorica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

🏡 Na prodaju dvosoban stan 52m², Gornja Gorica.
📍 Stan se nalazi na drugom spratu.
🛋️ Prodaje se nenamješten i klimatizovan, spreman za useljenje.

Terasa

📡 Blizina ključnih sadržaja: Zgrada je dobro povezana sa ostalim delovima grada i u neposrednoj je blizini centralne shopping zone u Podgorici, rekreacionih i zabavnih sadržaja, kao i škola, fakulteta, banaka, institucija.
🚗 U cijenu je uračunato parking mjesto.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
277980
Objavljeno
30.08.2024
Ažuriran
22.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2096.15 €

Učešće 21,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
528 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
87,200 €
Učešće
21,800 €
Ukupna kamata
39,620 €
Ukupno plaćanje
126,820 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Podgorica

Gornja Gorica
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.72% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Gornja Gorica

Prosječna cijena: 2200.00 €/m²

Ova nekretnina je 24.32% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Gornja Gorica

Prosječna veličina: 69 m²

Kvadratura

52m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Kuća in Gornja Gorica

Prodaja, kuća, 225m², Gornja Gorica, Podgorica

720,000 €

Gornja Gorica

4 sobe 3 kupatila 225
Prodaja, kuća, 225m², Gornja Gorica, Podgorica
Premium Kuća in Gornja Gorica

Prodaja, kuća, 270m², Gornja Gorica, Podgorica