265,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor - image 9
265,000 € (3,046 €/m²)
87 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 87m², Dražin Vrt, Kotor

Dražin Vrt, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

#prodaja #stan #kotor

Prelijep, svijetao i sunčan apartman sa 2 spavaće sobe na popularnoj lokaciji za život i odmor na plaži — Dražin Vrt, u blizini jednog od najboljih plažnih klubova na obali, Bajova Kula.

- Manja niska zgrada sa malim brojem stanova — 3 sprata, 8 apartmana

- Površina apartmana: 87 m²

- Dnevni boravak spojen sa kuhinjom i direktnim pogledom na more

- 2 spavaće sobe sa bočnim pogledom na more

- 2 kupatila

- 1 parking mjesto uključeno u cijenu

Cijena: 265.000 €

📞 +38269531700 — WhatsApp, Viber, Telegram

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560300
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

87m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3045.98 €

Učešće 53,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
212,000 €
Učešće
53,000 €
Ukupna kamata
96,323 €
Ukupno plaćanje
308,323 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Kotor

Dražin Vrt
Kotor

Cijena ove nekretnine je 22.98% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3954.98 €/m²

Ova nekretnina je 17.11% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 74 m²

Win Estate

Win Estate

Slične nekretnine

Kuća in Dražin Vrt

Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor

420,000 €

Dražin Vrt

0 169
Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor
Verifikovan Kuća in Dražin Vrt

Prodaja, kuća, Dražin Vrt, Kotor

435,000 €

Dražin Vrt

0 soba 0 0
Prodaja, kuća, Dražin Vrt, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor

178,500 €

Dobrota

1 soba 1 kupatilo 51
Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor
Premium Kuća in Perast

Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor

3,900.000 €

Perast

7 soba 8 kupatila 258
Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Prodaja, jednosoban stan, 74m², Dobrota, Kotor