420,000 €
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 3
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 4
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 5
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 6
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 7
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 8
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 9
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 10
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 11
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 12
  • Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor - image 13
420,000 € (2,485 €/m²)
169 m²

Prodaja, kuća, 169m², Dražin Vrt, Kotor

Dražin Vrt, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju autentična kamena nekretnina smještena u drugoj liniji od mora, u mirnom i sunčanom naselju Dražin Vrt, u neposrednoj blizini Perasta.

Ukupna površina parcele iznosi 1.938 m², što ovu nekretninu čini izuzetnom rijetkošću na tržištu. Na placu se nalaze stare kamene građevine ukupne površine 169 m², koje odišu autentičnim mediteranskim šarmom i pružaju široke mogućnosti za rekonstrukciju i valorizaciju.

Lokacija se izdvaja po svojoj izuzetnoj poziciji na najsunčanijem dijelu zaliva, sa dugim sunčanim intervalima tokom cijelog dana, što dodatno povećava njen investicioni i turistički potencijal.

Sa svakog dijela objekta pruža se otvoren, panoramski pogled na more, stvarajući savršenu osnovu za realizaciju luksuznog projekta.

Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za razvoj:
– ekskluzivnog butik hotela
– privatne vile visoke kategorije
– elitnog turističkog kompleksa

Rijetka kombinacija velike površine, autentične arhitekture i prestižne lokacije čini ovu ponudu izuzetnom investicionom prilikom na crnogorskom primorju.

Cijena 420.000 eur

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549043
Objavljeno
22.04.2026
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

169m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2485.21 €

Učešće 84,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,036 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
336,000 €
Učešće
84,000 €
Ukupna kamata
152,663 €
Ukupno plaćanje
488,663 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Kotor

Dražin Vrt
Kotor

Cijena ove nekretnine je 28.41% niža od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3471.60 €/m²

Ova nekretnina je 24.7% manja od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 224 m²

Kvadratura

169m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Kuća in Dražin Vrt

Prodaja, kuća, Dražin Vrt, Kotor

435,000 €

Dražin Vrt

0 soba 0 0
Prodaja, kuća, Dražin Vrt, Kotor
Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor