153,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor - image 9
153,000 € (3,732 €/m²)
41 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor

Prčanj, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

ID 0С#3988

📍 Kotor · Apartman · 1 spavaća soba · 153 000 €

📌 Lokacija: Prčanj

📐 Površina: 41 m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🚿 Kupatila: 1
🅿️ Parking: Garaža

Ovaj apartman u Kotoru, smješten u istorijskom dijelu Prčnja, je odličan izbor za one koji traže gotovo rješenje za posao ili udoban boravak. UNESCO zaštićeno područje naglašava vrijednost lokacije. Nekretnina je potpuno spremna za izdavanje, donoseći prihod do 100 eura dnevno, što potvrđuju visoke ocjene gostiju, a prisustvo garaže i bazena u kompleksu dodaje pogodnosti.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559673
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

41m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3731.71 €

Učešće 30,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
742 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
122,400 €
Učešće
30,600 €
Ukupna kamata
55,613 €
Ukupno plaćanje
178,013 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Prčanj

Prčanj
Kotor

Cijena ove nekretnine je 7.69% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Prčanj

Prosječna cijena: 3465.12 €/m²

Ova nekretnina je 5.09% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Prčanj

Prosječna veličina: 43 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Kotor

Prčanj

Kvadratura

41m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Prčanj

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Prčanj, Kotor

180,000 €

Prčanj

1 soba 1 kupatilo 55
Prodaja, jednosoban stan, 55m², Prčanj, Kotor
Premium Stan in Prčanj

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Prčanj, Kotor

275,000 €

Prčanj

1 soba 1 kupatilo 51