185,000 €
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora - image 17
185,000 € (1,968 €/m²)
94 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 94m², Kolašin, Crna Gora

Kolašin, Crna Gora

Opis nekretnine

Dvosoban stan ukupne površine 94m² od čega 19m² čini ostava pod velikom kosinom sa prozorom, u kojoj su smještene jedinica za električno centralno grijanje i mašina za pranje i sušenje veša. Preostalih 75 m² je organizovano na dva nivoa.
Prvi nivo (41 m²) obuhvata:

dnevnu sobu (14 m²)
kuhinju (6 m²)
trpezariju (7,5 m²)
WC (1,8 m²)
ostavu/cipelarnik
stepenište (4,33 m²)
terasu (2 m²)

Drugi nivo čine:

spavaća soba (14,4 m²)
dječja soba (12,3 m²)
hodnik (4,25 m²)
kupatilo (3,4 m²)
ostava (19 m²)

Stan je kompletno namješten, sa ugradnim plakarima, kuhinjom i svim pratećim uređajima. Posjeduje električno centralno grijanje. U listu nepokretnosti je upisan kao stan sa pripadajućim tavanom, koji je adaptiran u stambeni prostor.
Uz stan dolazi i garažno mjesto.
Stan je odmah useljiv.
Cijena stana: 175.000 €
Cijena garažnog mjesta 10.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552841
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

94m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1968.09 €

Učešće 37,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
897 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
148,000 €
Učešće
37,000 €
Ukupna kamata
67,244 €
Ukupno plaćanje
215,244 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Kolašin

Kolašin
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 24.15% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Kolašin

Prosječna cijena: 2594.59 €/m²

Ova nekretnina je 99.58% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Kolašin

Prosječna veličina: 47 m²

2,595 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

94m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Blatina

Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin

200,000 €

Blatina

2 sobe 1 kupatilo 100
Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin
Premium Kuća in Smailagića Polje

Prodaja, kuća, 70m², Smailagića Polje, Kolašin