130,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora - image 13
130,000 € (5,417 €/m²)
24 m²

Prodaja, garsonjera, 24m², Kolašin, Crna Gora

Kolašin, Crna Gora

Opis nekretnine

Nudimo apartmane u novom kondo hotelu sa 4 zvjezdice, smještenom u centru Kolašina, samo 100 metara od glavnog gradskog trga.

Kompleks kombinuje ličnu rekreaciju i investiciju sa mogućnošću generisanja prihoda od najma pod profesionalnim upravljanjem hotelskog operatera.

O projektu:
• moderan kompleks površine 11.368 m²;
• 105 stanova;
• 5 spratova;
• parking;
• Završetak izgradnje: 2026–2027.

• centar Kolašina;
• 11 km do Kolašina 1450;
• 13 km do Kolašina 1600;
• 60 km do aerodroma Podgorica.

Kolašin je ljetovalište koje radi tokom cijele godine: zimi ima skijanja, ljeti prirode, ekoturizma i aktivne rekreacije.

Formati nekretnina:
• sobe 24–36 m²;
• studiji 40–64 m².

Svi stanovi se isporučuju potpuno završeni i namješteni, spremni za korištenje.

Prednosti ulaganja:
• prinos do 8–12% godišnje;
• velika turistička potražnja;
• profesionalni menadžment;
• pasivni prihod u eurima;
• potencijal za rast vrijednosti.

Cijena od 130.000 €.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549182
Objavljeno
23.04.2026
Ažuriran
06.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

24m²

Sobe

0

Kupatila

0

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2027

Parking

Ima

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5416.67 €

Učešće 26,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
630 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,000 €
Učešće
26,000 €
Ukupna kamata
47,253 €
Ukupno plaćanje
151,253 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Kolašin

Kolašin
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 93.45% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Kolašin

Prosječna cijena: 2800.00 €/m²

Ova nekretnina je 16.29% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Kolašin

Prosječna veličina: 29 m²

Kvadratura

24m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Kuća in Blatina

Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin

200,000 €

Blatina

2 sobe 1 kupatilo 100
Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin

109,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin