110,800 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi - image 9
110,800 € (2,518 €/m²)
44 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Meljine, Herceg Novi

Meljine, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju je jednosoban stan površine 44m² u naselju Meljine, Herceg Novi, smješten na trećem spratu novoizgrađene stambene zgrade.

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i Lazure Marine. U neposrednoj blizini dostupni su restorani, kafići, marketi, pekara i apoteka, što omogućava udoban i praktičan svakodnevni život bez potrebe za automobilom.

Posebnu vrijednost nekretnini daje pogled na more, kao i mirno okruženje pogodno za život i odmor. Teren od mora do zgrade je pretežno ravan ili sa blagim usponom, dok je posljednjih 70 metara nešto strmije.

Zgrada posjeduje parking mjesta za stanare, uz mogućnost kupovine parking mjesta po cijeni od 5.000€.

Cijena stana iznosi 2.500€ po m².

U ponudi je više jednosobnih stanova u istoj zgradi, što ovu nekretninu čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i za sigurnu investiciju na crnogorskom primorju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548195
Objavljeno
20.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

2

Stanje

Odlično stanje

Parking

Ispred objekta

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2518.18 €

Učešće 22,160 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
537 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
88,640 €
Učešće
22,160 €
Ukupna kamata
40,274 €
Ukupno plaćanje
128,914 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Meljine

Meljine
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 34.45% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Meljine

Prosječna cijena: 3841.62 €/m²

Ova nekretnina je 3.69% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Meljine

Prosječna veličina: 46 m²

Kvadratura

44m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Intermedio nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Meljine

Prodaja, stan, 47m², Meljine, Herceg Novi

155,000 €

Meljine

10 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, stan, 47m², Meljine, Herceg Novi
Stan in Meljine

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Meljine, Herceg Novi