123,200 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva - image 7
123,200 € (2,800 €/m²)
44 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban stan od 44 m² u Bečićima, na pješačkoj udaljenosti od mora 🌊

💶 Cijena: 123.200 €
🚗 Garaža: 20.000 € (opciono)

📍 Lokacija: Bečići, u blizini Budve
🏢 Tip objekta: stambena zgrada

Opis:
Prodaje se svijetao i prijatan jednosoban stan u jednom od najpopularnijih primorskih naselja — Bečići.
Odlična lokacija: more, plaže i šetalište nalaze se na pješačkoj udaljenosti.

• 1 spavaća soba
• dnevni boravak sa kuhinjskim dijelom
• kupatilo
• terasa

Stan je odličan kako za udoban život, tako i za investiciju ili izdavanje.

📞 Kontakt:
Arina: +38268508080

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560810
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2800.00 €

Učešće 24,640 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
597 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
98,560 €
Učešće
24,640 €
Ukupna kamata
44,781 €
Ukupno plaćanje
143,341 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 17.04% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3375.01 €/m²

Ova nekretnina je 9.87% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,375 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
8
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ADRIATIC DREAM ESTATE

Registarski broj

38268508080

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

44m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ADRIATIC DREAM ESTATE

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bečići, Budva

175,000 €

Bečići

2 sobe 1 kupatilo 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bečići, Budva