192,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Budva, Crna Gora - image 4
192,500 € (3,500 €/m²)
55 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

ID 293.

📍 Budva · Apartman · 1 spavaća soba · 192 500 €

📌 Lokacija: Gospoština

📐 Površina: 55 m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🏗 Sprat: 1

Ovaj apartman se nalazi u novom stambenom kompleksu u samom centru Budve, na samo nekoliko koraka od Starog grada i šetališta. Apartman se prodaje u završenoj fazi, što omogućava novim vlasnicima da urede prostor po svom ukusu. Ovo je odlična ponuda za one koji traže udobnu, novu nekretninu u prestižnom naselju sa razvijenom infrastrukturom i lakim pristupom lokalnim sadržajima.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559843
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3500.00 €

Učešće 38,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
933 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
154,000 €
Učešće
38,500 €
Ukupna kamata
69,970 €
Ukupno plaćanje
223,970 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 3.61% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3378.02 €/m²

Ova nekretnina je 14.06% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,378 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Crna Gora

Budva

Kvadratura

55m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva