126,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva - image 7
126,000 € (2,000 €/m²)
63 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 63m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 92-6

📍 Budva · Apartman · 1 spavaća soba · 126 000 €

📌 Lokacija: Rafailovići

📐 Površina: 63 m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🏗 Sprat: 1

Udoban i svijetao apartman površine 63 m² nalazi se na prvom spratu u živopisnom naselju Rafailovići. Blizina mora (svega 600 metara) čini ga atraktivnim kako za sopstveni odmor, tako i za stabilan posao iznajmljivanja. Ova opcija je idealna za par ili jednu osobu, koji cijene udobnost i povoljnu lokaciju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559640
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

63m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2000.00 €

Učešće 25,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
611 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,800 €
Učešće
25,200 €
Ukupna kamata
45,799 €
Ukupno plaćanje
146,599 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Rafailovići

Rafailovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 53.51% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna cijena: 4301.76 €/m²

Ova nekretnina je 23.65% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna veličina: 51 m²

4,302 €
Prosječna godišnja cijena
+12%
Trend cijena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Rafailovići

Kvadratura

63m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva

94,500 €

Rafailovići

0 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva