120,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva - image 7
120,000 € (2,308 €/m²)
52 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Budva

Centar, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte savršen dom u srcu Budve! Na prodaju je izuzetan dvosoban stan od 52 m², smješten na prvom spratu zgrade u Centru.
Ova nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja: prodavnica Top Dom, novog tržnog centra, Tehnomaxa i popularne ruske prodavnice Mix Market. Sve što vam je potrebno je na dohvat ruke.
Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, manje kuhinje, dvije komforne spavaće sobe i dvije terase. Prozori stana gledaju na mirno dvorište, osiguravajući privatnost i tišinu.
Prodaje se potpuno namješten i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, što ga čini spremnim za useljenje bez dodatnih ulaganja. Idealan je za udoban porodični život, izdavanje ili kao vikendica za odmor.
Dostupan je javni parking u blizini zgrade, sa besplatnim opcijama, kao i plaćena parking zona kod Tehnomaxa. Cijena: 120.000 EUR. Ne propustite ovu jedinstvenu investicionu priliku u Budvi!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559516
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2307.69 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Budva

Cijena ove nekretnine je 35.51% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 3578.53 €/m²

Ova nekretnina je 30.75% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 75 m²

3,579 €
Prosječna godišnja cijena
-12%
Trend cijena (godišnje)
7
Sati na trižištu
KI

Katerina Ivanova

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 37m², Centar, Budva

110,000 €

Centar

1 kupatilo 37
Prodaja, stan, 37m², Centar, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 82m², Centar, Budva

330,000 €