113,400 €
  • Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva - image 1
  • Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva - image 2
  • Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva - image 3
  • Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva - image 4
  • Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva - image 5
  • Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva - image 6
113,400 € (3,150 €/m²)
36 m²

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

Lazi, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 1535

Jednosoban novogradnja stan od 36 m² u naselju Lazi, mirnom rezidencijalnom delu Budve, useljiv je odmah i sa kompletnom developerskom dokumentacijom spremnom za prodaju.

Raspored je funkcionalan i moderan: prostran dnevni boravak sa kuhinjom, odvojena spavaća soba i kupatilo. Završna obrada je potpuno nova, stan nije korišćen — što eliminiše brige oko habanja koje obično dolaze sa polovnim nekretninama u ovom cenovnom rangu.

Lazi se nalazi u mirnom delu Budve, dalje od letnje gužve, ali i dalje unutar grada. Supermarket je oko pet minuta pešačenja, manje prodavnice i kafići su u neposrednoj blizini, a gradski prevoz prema centru Budve i moru je direktan.

Po ceni od 113.400 €, ovo je razumna ulazna tačka za investitora koji cilja predvidiv prihod od letnje i međusezonske rente, ili za kupca koji želi nekretninu sa minimalnim održavanjem na crnogorskoj obali. Novogradnja znači niže režije, savremene instalacije i List nepokretnosti spreman na primopredaji.

Razgledanja se organizuju preko Trinity-ja. Sve koordinišemo direktno sa investitorom i partnerskom agencijom — od prvog obilaska do ključeva u ruci, sve ide preko jedne kontakt tačke.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559511
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

36m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3150.00 €

Učešće 22,680 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
550 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
90,720 €
Učešće
22,680 €
Ukupna kamata
41,219 €
Ukupno plaćanje
131,939 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Lazi

Lazi
Budva

Cijena ove nekretnine je 4.75% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Lazi

Prosječna cijena: 3007.14 €/m²

Ova nekretnina je 30.15% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Lazi

Prosječna veličina: 52 m²

3,007 €
Prosječna godišnja cijena
+18%
Trend cijena (godišnje)
7

Kvadratura

36m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Trinity Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Lazi, Budva

134,500 €

Lazi

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Lazi, Budva
Stan in Lazi

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Lazi, Budva