137,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva - image 13
137,000 € (3,262 €/m²)
42 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Velji Vinogradi, Budva

Velji Vinogradi, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju, jednosoban stan u naselju Velji Vinogradi. Po listu nepokretnosti je 42m2. Nalazi se u manjoj kvalitetno građenoj stamebnoj zgradi. Zgrada se sastoji od prizemlja i 3 sprata i nema lift. Stan se nalazi na 1. spratu. Lokacija je odlična, na 100m od restorana Zlatibor i 50m od osnovne škole. Udaljenost do plaže je samo 500 metara. Raspoređen je na hodnik, dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Odmah je useljiv. U neposrednoj blizini je skola osnovna, igralište za djecu, velike prehrambene prodavnice, kafići i restorani i sve ono što budućem kupcu pruža udobniji život. Idelna nekretnina za život, ali i kao investicija za izdavanje, kako preko sezone, tako i na duži period. U cijenu stan je uključeno parking mjesto ispred zgrade.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558532
Objavljeno
17.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

42m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3261.90 €

Učešće 27,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
664 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
109,600 €
Učešće
27,400 €
Ukupna kamata
49,797 €
Ukupno plaćanje
159,397 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Velji Vinogradi

Velji Vinogradi
Budva

Cijena ove nekretnine je 6.56% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Velji Vinogradi

Prosječna cijena: 3061.07 €/m²

Ova nekretnina je 7.02% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Velji Vinogradi

Prosječna veličina: 45 m²

3,061 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
1

Kvadratura

42m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

A+ RealEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Velji Vinogradi

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Velji Vinogradi, Budva

130,000 €

Velji Vinogradi

1 soba 1 kupatilo 38