Jednosoban apartman površine 47,8 m² u okviru ekskluzivnog luksuznog kompleksa u naselju Markovići, u Budva, predstavlja odličnu priliku za život, odmor ili investiciju.
Kompleks je projektovan kao savremeno i mirno rezidencijalno okruženje, udaljeno svega nekoliko minuta vožnje od centra Budve, a istovremeno okružen zelenilom koje obezbjeđuje privatnost i mir. Ideja projekta je balans između prirodnog ambijenta i visokog standarda modernog stanovanja.
Stan se nalazi u zgradi koja je dio planiranog kompleksa sa više tipova jedinica – od manjih apartmana od 48 m², preko dvosobnih od 85 m², do većih stanova od 108,5 m². Vlasnicima su na raspolaganju privatna parking mjesta, kao i bogat zajednički sadržaj: bazeni za odrasle i djecu, teniski teren, dječije igralište, uređene staze i zajednički prostori pod 24/7 video-nadzorom.
Kompleks je razvijen u dvije faze. Prva faza obuhvata luksuzne kamene vile sa privatnim parcelama, infinity bazenima, saunom, podnim grijanjem, kaminom i parkingom, dok druga faza uključuje dodatne vile i stambene objekte sa apartmanima različitih struktura, uz isti visok nivo opremljenosti i komfora.
Ovaj apartman, uz cijenu od 144.500 €, nudi moderan raspored, kvalitetnu gradnju i pripadnost luksuznom kompleksu, što ga čini posebno atraktivnim za izdavanje tokom turističke sezone, kao i za dugoročno ulaganje uz potencijal rasta vrijednosti.
Stan
48m²
1
1
1. sprat
Novo / nekorišćeno
Djelimično
Garaža
Agencija
Golden KeyCijena po m²: 3010.42 €
Učešće 28,900 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 2.08% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Markovići
Prosječna cijena: 3074.47 €/m²
Ova nekretnina je 2.04% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Markovići
Prosječna veličina: 49 m²
Agencija (posrednik)
Golden Key
Registarski broj
1
Lokacija
Budva
Markovići
Kvadratura
48m²
Struktura
1 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza