284,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 25
284,000 € (6,605 €/m²)
43 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine,Crna Gora Prodaje se se jednosoban stan sa pogledom na more u samom centru Budve, Mediteranska ulica.Stan raspolaze povrsinom od 43m2.Sastoji se od open-space dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, kupatila,spavaće sobe i terase sa pogledom na more .Stan je namešten i uređen u savremenom stilu, opremljen svim potrebnim aparatima za domaćinstvo.Stan se nalazi u centru Budve, ulica Mediteranska,njegova lokacija je u srcu Budve na samo 100 metara od mora. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557191
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

1

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 6604.65 €

Učešće 56,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,377 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
227,200 €
Učešće
56,800 €
Ukupna kamata
103,229 €
Ukupno plaćanje
330,429 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 95.33% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3381.34 €/m²

Ova nekretnina je 10.88% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,381 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
11

Kvadratura

43m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka