137,900 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva - image 19
137,900 € (2,998 €/m²)
46 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Podkošljun, Budva

Podkošljun, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

IDP 3663
A one-bedroom apartment of 46 m² is for sale in Podkošljun, Budva. The apartment is located on the 5th floor of a new building with an elevator.

The apartment is furnished with new, modern furniture and appliances. It features parquet flooring and a terrace with a beautiful sea view.

An excellent option for comfortable living or as a long-term investment. No additional investment is required.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552739
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2997.83 €

Učešće 27,580 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
669 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
110,320 €
Učešće
27,580 €
Ukupna kamata
50,124 €
Ukupno plaćanje
160,444 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Podkošljun

Podkošljun
Budva

Cijena ove nekretnine je 3.72% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Podkošljun

Prosječna cijena: 3113.51 €/m²

Ova nekretnina je 5.34% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Podkošljun

Prosječna veličina: 44 m²

3,114 €
Prosječna godišnja cijena
+18%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

46m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Podkošljun

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Podkošljun, Budva

130,000 €

Podkošljun

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Podkošljun, Budva