145,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva - image 10
145,000 € (3,222 €/m²)
45 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Lazi, Budva

Lazi, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Stan se nalazi na 3. spratu s pogledom na more, u novoj zgradi. Samo 10 minuta hoda od plaže. Vrlo dobra investiciona prilika.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549536
Objavljeno
23.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Stanje

Novo / nekorišćeno

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3222.22 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Lazi

Lazi
Budva

Cijena ove nekretnine je 8% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna cijena: 2983.66 €/m²

Ova nekretnina je 1.95% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna veličina: 44 m²

2,984 €
Prosječna godišnja cijena
+17%
Trend cijena (godišnje)
21

Kvadratura

45m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

P&G Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Lazi

Prodaja, kuća, 500m², Lazi, Budva

2,200.000 €

Lazi

12 soba 12 kupatila 500
Prodaja, kuća, 500m², Lazi, Budva
Premium Stan in Lazi

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Lazi, Budva