320,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora - image 10
320,000 € (3,368 €/m²)
95 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 95m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se moderan i prostran trosoban stan površine 95 m², smešten na trećem spratu novoizgrađene stambene zgrade u naselju Rozino, u neposrednoj blizini marketa Cungu.Stan je odlično pozicioniran, zapadno orijentisan, veoma svetao i prozračan, sa funkcionalnim rasporedom i visokim nivoom komfora. Prodaje se kompletno opremljen luksuznim nameštajem i savremenim uređajima.Struktura stana obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkon.Stan je opremljen multisplit klima sistemom marke Fujitsu, podnim grejanjem i video nadzorom, kao i alarmnim sistemom, što obezbeđuje maksimalnu udobnost.Zgrada poseduje lift, a ispred objekta se nalazi parking za stanare. Udaljenost od mora iznosi oko 1 km, dok su svi važni sadržaji poput prodavnica, restorana i institucija u neposrednoj blizini.Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodični život, tako i za investiciju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
547309
Objavljeno
16.04.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

95m²

Sobe

3

Kupatila

2

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3368.42 €

Učešće 64,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,551 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
256,000 €
Učešće
64,000 €
Ukupna kamata
116,314 €
Ukupno plaćanje
372,314 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 6.83% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3153.14 €/m²

Ova nekretnina je 24.41% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 126 m²

3,153 €
Prosječna godišnja cijena
-7%
Trend cijena (godišnje)
26

Kvadratura

95m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva