430,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora - image 9
430,000 € (4,479 €/m²)
96 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Apartment address:

1.Living room : 28.50 m2
2.Laundry room : 13.40 m2
3.Bathroom : 4.40 m2

Living area of the apartment: 43.30 m2
Shared terrace: 50 m2
Total area of the apartment: 96.30 m2

Rooms:

Suspended ceilings
Lighting
Wallpaper
Floor heating
Oak parquet of the 1st class
Bathroom:

Plumbing: Villeroy&Boch (shower cabin or bathtub)
Marble
Travertini granite
Mosaic tiles made of Venetian glass by Valentino
Underfloor heating
Front:

Travertini beige granite
Three-chamber double-glazed windows.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545279
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

96m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4479.17 €

Učešće 86,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,085 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
344,000 €
Učešće
86,000 €
Ukupna kamata
156,297 €
Ukupno plaćanje
500,297 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 32.6% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3378.02 €/m²

Ova nekretnina je 99.09% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,378 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

96m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Babilonija