930,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora - image 10
930,000 € (5,924 €/m²)
157 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 157m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Penthouse with 3 bedrooms, 10th floor, living area 116.05 m2 + 41.57 m2 terrace (total area: 157.62 m2). The apartment has a spacious living room, dining area, three bedrooms, two bathrooms, also a wardrobe, utility room and a large terrace. It has a sea view, a panorama of the city and the Old Town.

For rent at the end of the year!

Apartment structure:

Entrance hall – 5,48 m2
Living room – 49.07 m2
Bedroom 1 – 11.45 m2
Bedroom 2 – 14.11 m2
Bedroom 3 – 16.11 m2
Bathroom 1 – 6.89 m2
Bathroom 2 – 5,01 m2
Utility room – 2.80 m2
Utility room 2 – 1.13 m2
Terrace – 3.60 m2 + 41.57 m2

The living area of the apartment is 116.05 m2
Shared terrace – 41.57 m2
The total area of the apartment is 157.62 m2

Ceiling height – 3.4 m

Rooms:

Suspended ceilings
Lighting
Wallpaper
Floor heating
Oak parquet of the 1st class
Bathroom:

Plumbing: Villeroy&Boch (shower cabin or bathtub)
Marble
Granite company "Travertini"
Mosaic tiles made of Venetian glass company "Valentino"
Floor heating
Front:

Beige granite of Travertini company
Three-chamber double-glazed windows.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545259
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

157m²

Sobe

3

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5923.57 €

Učešće 186,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,508 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
744,000 €
Učešće
186,000 €
Ukupna kamata
338,038 €
Ukupno plaćanje
1,082.038 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 88.86% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3136.47 €/m²

Ova nekretnina je 24.28% veća od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 126 m²

3,136 €
Prosječna godišnja cijena
-7%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

157m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €