132,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva - image 7
132,500 € (2,500 €/m²)
53 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobra Voda, Budva

Dobra Voda, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

For sale an apartment of 53 m2 in the resort town of Dobra Voda. The apartment is located on the 2nd floor of 7. The complex is equipped with a 15×5 swimming pool, elevator, city water and parking. The beach is only 1100 meters away.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544541
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

53m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2500.00 €

Učešće 26,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
642 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
106,000 €
Učešće
26,500 €
Ukupna kamata
48,161 €
Ukupno plaćanje
154,161 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Dobra Voda

Dobra Voda
Budva

Cijena ove nekretnine je 0.74% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Dobra Voda

Prosječna cijena: 2518.62 €/m²

Ova nekretnina je 6.7% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Dobra Voda

Prosječna veličina: 50 m²

Kvadratura

53m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Dobra Voda

Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva

50,400 €

Dobra Voda

315
Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva
Premium Stan in Dobra Voda

Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva

657,000 €

Dobra Voda

3 sobe 4 kupatila 227