198,000 €
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 4
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 5
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 6
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 7
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 8
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 9
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 10
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 11
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 12
  • Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva - image 13
198,000 € (132 €/m²)
1500 m²

Prodaja, plac, 1500m², Dobra Voda, Budva

Dobra Voda, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine, Crna GoraNa prodaju je prelep plac u Pećuricama, Dobre Vode, opština Bar. Ovaj plac predstavlja savršenu priliku za izgradnju.Plac ima površinu od 1500 m² i nudi spektakularan pogled na more, pružajući vam jedinstvenu priliku da uživate u prirodnim lepotama i mediteranskoj klimi. #Nekretnine #CrnaGora #Pećurice #DobreVode #PlacZaProdaju #PogledNaMore #Investicija #Gradnja

Detalji o nekretnini

ID oglasa
289690
Objavljeno
24.09.2024
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1500m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 132.00 €

Učešće 39,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
960 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
158,400 €
Učešće
39,600 €
Ukupna kamata
71,969 €
Ukupno plaćanje
230,369 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1500m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Dobra Voda

Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva

50,400 €

Dobra Voda

315
Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva
Premium Stan in Dobra Voda

Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva

657,000 €

Dobra Voda

3 sobe 4 kupatila 227
Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva
Premium Stan in Dobra Voda

Prodaja, stan, 454m², Dobra Voda, Budva

1,315.000 €

Dobra Voda

5 soba 8 kupatila 454
Prodaja, stan, 454m², Dobra Voda, Budva
Premium Zemljište in Dobra Voda

Prodaja, plac, 1075m², Dobra Voda, Budva

138,000 €

Dobra Voda