73,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva - image 12
73,000 € (3,174 €/m²)
23 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 23m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

The apartment has an area of 20m2 + 3 m2 terrace + 7m2 house territory (barbecue area). Location: on the ground floor of a low-rise building 350 m from the sea. The apartment has 1 bedroom. The bathroom has a heated towel rail and underfloor heating. The living room also has underfloor heating, but it needs renovation. The apartment is furnished and equipped with all new necessary appliances. A bus stop - 150 m, a shop - 50 m.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544381
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
04.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

23m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3173.91 €

Učešće 14,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
354 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
58,400 €
Učešće
14,600 €
Ukupna kamata
26,534 €
Ukupno plaćanje
84,934 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 5.96% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3375.01 €/m²

Ova nekretnina je 52.89% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,375 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

23m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva