131,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rafailovići, Budva - image 4
131,000 € (3,541 €/m²)
37 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Cozy one-bedroom apartment of 37 m2, located on the 4th floor (out of 5) of a modern building with an elevator. The apartment has a pleasant view of the sea. The layout includes one bedroom, a living room with a kitchen area, a bathroom and a balcony. The apartment is sold with furniture and household appliances, fully ready to move in or rent out. The house is located in an excellent location just 280 meters from the sea, and the beach can be reached in just a couple of minutes. Nearby there are shops, cafes and all the necessary infrastructure for a comfortable life and recreation.
A great option for both your own living by the sea and for investment.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544276
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
17.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

37m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3540.54 €

Učešće 26,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
635 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,800 €
Učešće
26,200 €
Ukupna kamata
47,616 €
Ukupno plaćanje
152,416 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Rafailovići

Rafailovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 17.7% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna cijena: 4301.76 €/m²

Ova nekretnina je 27.38% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna veličina: 51 m²

4,302 €
Prosječna godišnja cijena
+12%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

37m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva

94,500 €

Rafailovići

0 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva