350,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva - image 19
350,000 € (3,302 €/m²)
106 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Ovaj luksuzan trosoban stan u Bečićima nalazi se na samo 300 metara od mora i kombinuje moderan dizajn, visokokvalitetne materijale i funkcionalan raspored na površini od 106 m². Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i potpuno opremljenom kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i privatne saune za maksimalan komfor i opuštanje.

Nekretnina posjeduje četiri terase koje obezbjeđuju obilje prirodnog svjetla i dodatni vanjski prostor. Oba kupatila imaju podno grijanje, a grijanje i bojleri se mogu kontrolisati putem mobilne aplikacije. Instalirane su električne zavjese, a svaka prostorija ima svoj klima uređaj za optimalnu udobnost tokom cijele godine.

Dodatne karakteristike uključuju spuštene plafone kroz cijeli stan, surround sistem u dnevnom boravku i potpuno namješten enterijer sa svim aparatima, što omogućava odmah useljavanje ili iznajmljivanje bez dodatnih ulaganja.

Zahvaljujući odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od plaže, restorana i svih potrebnih sadržaja, ova nekretnina je idealan izbor kako za život, tako i za investiciju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540082
Objavljeno
31.03.2026
Ažuriran
31.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

106m²

Sobe

3

Kupatila

2

Agencija

Adria Stone

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3301.89 €

Učešće 70,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,697 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
280,000 €
Učešće
70,000 €
Ukupna kamata
127,219 €
Ukupno plaćanje
407,219 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 3.31% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3415.04 €/m²

Ova nekretnina je 9.31% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 117 m²

3,415 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
46
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Adria Stone

Registarski broj

50635377

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

106m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Adria Stone

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva