110,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva - image 9
110,000 € (2,683 €/m²)
41 m²
1 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Lazi, Budva

Lazi, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban stan u mirnom naselju Lazi u Budvi.

Nalazi se na IV spratu u stambenoj zgradi novije gradnje.

Zauzima površinu od 41m2.

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase južno orjentisane sa pogledom na grad.

Kompletno je opremljen i prodaje se u vidjenom stanju.

Dokumenta 1/1.

NAPOMENA: stan je izdat do 15.juna 2026.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
536050
Objavljeno
20.03.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

41m²

Sobe

1

Kupatila

2

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Opremljen

Opremljeno

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2682.93 €

Učešće 22,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
533 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
88,000 €
Učešće
22,000 €
Ukupna kamata
39,983 €
Ukupno plaćanje
127,983 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Lazi

Lazi
Budva

Cijena ove nekretnine je 10.23% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna cijena: 2988.78 €/m²

Ova nekretnina je 7.01% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna veličina: 44 m²

2,989 €
Prosječna godišnja cijena
+17%
Trend cijena (godišnje)
63

Kvadratura

41m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Kamin

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Lazi

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Lazi, Budva

137,000 €

Lazi