118,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 6
118,000 € (2,744 €/m²)
43 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA jednosobnih stanova u Bečićima u novom stambenom kompleksu u blizini Two Captains.

Udaljenost do mora: 600 metara.
Naselje sa razvijenom infrastrukturom i dobrim potencijalom za izdavanje.
U pješačkoj udaljenosti nalaze se restorani, sportski klub, supermarketi i plaže.

Garažno parking mjesto dostupno uz doplatu od 19.000 €.

Površina: 43 m²
Spratovi: 4, 5, 7
Spavaćih soba: 1
Cijena: 114.000 €

Površina: 46 m²
Spratovi: 4, 7
Spavaćih soba: 1
Cijena: 122.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
525689
Objavljeno
21.02.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2025

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2744.19 €

Učešće 23,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
572 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
94,400 €
Učešće
23,600 €
Ukupna kamata
42,891 €
Ukupno plaćanje
137,291 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.