169,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 10
169,000 € (4,225 €/m²)
40 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju je jednosoban stan površine 40 m² smešten u samom srcu Budve, na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 150 metara od mora.Stan je potpuno namešten i opremljen svim potrebnim aparatima za domaćinstvo, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dnevnog boravka koji je svetao i prostran, sa udobnim nameštajem, spavaće sobe, kuhinje i trpezarije potpuno opremljene modernim aparatima, kupatila i terase.Lokacija stana je jedna od njegovih najvećih prednosti. Nalazi se u samom centru Budve, u neposrednoj blizini restorana, kafića, prodavnica i svih kulturnih i zabavnih sadržaja, 150 metara udaljenosti od mora. Ovo je prilika za kupce koji traže stan spreman za useljenje, sa odličnom investicionom perspektivom i potencijalom da postane profitabilan objekat za izdavanje. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
509130
Objavljeno
09.01.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4225.00 €

Učešće 33,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
819 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
135,200 €
Učešće
33,800 €
Ukupna kamata
61,428 €
Ukupno plaćanje
196,628 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 25.07% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3378.02 €/m²

Ova nekretnina je 17.05% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,378 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
131

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva