259,200 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Budva, Crna Gora - image 6
259,200 € (4,800 €/m²)
54 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Jednosoban lux namješten stan sa otvorenim i trajnim pogledom na more, površine 54m2, u ekskluzivnom kompleksu zatvorenog tipa, Budva.
Stan je izgrađen u skladu sa visokim standardima gradnje uz korišćenje najkvalitetnijih materijala ( keramika prve klase Italijanskog proizvodjača Florim , sanitarije Villeroy Boch , česme Dornbracht i Hansgrohe, parket , alu spoljna stolarija , unutrašnja vrata vrhunskog kvaliteta i dizajna, spoljna fasada je u kamenu tipa Maljat koji je po svojim karakteristikama jedan od najkvalitetnijih ).
Objekat ima svoje dvorište sa privatnim parkingom, popločano prirodnim kamenom i bazen prelivnog tipa sa pergolom.
Stanu pripada 1 parking mjesto.
Jedinstven pogled na Sveti Stefan, ostrvo Sveti Nikola i otvoreno more.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
482556
Objavljeno
19.10.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4800.00 €

Učešće 51,840 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,257 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
207,360 €
Učešće
51,840 €
Ukupna kamata
94,215 €
Ukupno plaćanje
301,575 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 41.96% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3381.34 €/m²

Ova nekretnina je 11.92% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,381 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
209

Kvadratura

54m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva