123,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 19
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 20
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 21
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 22
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 23
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva - image 24
123,000 € (2,860 €/m²)
43 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju je jednosoban stan sa pogledom na more površine 43 m², smešten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u Bečićima.Zgrada posjeduje lift, a stan ima praktičan raspored:-Dnevna soba sa izlazom na balkon-Spavaća soba-Kupatilo-TerasaStan je nov,neuseljen, što omogućava uređenje po sopstvenom ukusu.Ugrađen je klima uređaj, a dokumentacija je čista, uz brz i siguran prenos vlasništva.Ovaj stan predstavlja povoljnu investiciju za zakup ili lični život u jednom od najtraženijih dijelova Budvanske rivijere.#prodaja #stanoviBudva #Bečići #investicija #nekretnineCrnaGora #AmforaRealEstate #stan43m2 #novogradnja #povoljanStan #Budva #CrnaGora #nekretnineBudva

Detalji o nekretnini

ID oglasa
481246
Objavljeno
16.10.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2860.47 €

Učešće 24,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
596 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
98,400 €
Učešće
24,600 €
Ukupna kamata
44,708 €
Ukupno plaćanje
143,108 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 15.25% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3375.01 €/m²

Ova nekretnina je 11.92% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,375 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
218

Kvadratura

43m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bečići, Budva

175,000 €

Bečići

2 sobe 1 kupatilo 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići