240,810 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 25
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 26
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 27
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora - image 28
240,810 € (5,235 €/m²)
46 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo Vam moderan premium stambeni kompleks smješten u srcu Budve. Projekat je u izgradnji i kombinuje visok nivo udobnosti, izuzetnu infrastrukturu i idealnu lokaciju.

Ključne karakteristike kompleksa:
• Svi apartmani — imaju pogled, sa panoramskim ostakljenjem i pogledom na more i planine.
• Ograđeni prostor sa podzemnom garažom i liftom direktno do stana.
• Recepcija i administrator — udobnost i sigurnost 24/7.
• Glatak, praktičan pristup, bez strmih uspona.

Jedinstvena SPA zona samo za stanovnike kompleksa:
• Zatvoreni i otvoreni bazen.
• Saune i slana soba.
• Potpuni prostor za opuštanje i oporavak.

Infrastruktura u okolini:
• Na pješačkoj udaljenosti nalaze se trgovine, kafići, škole, plaža, apoteke i sve što je potrebno za život i rekreaciju.
• Manje od 10 minuta hoda do mora —.

Početak prodaje:
• Jednosobni stanovi od 46 m² — već od 240.810 €

Odličan izbor za lični život i investiciju — u Budvi, nekretnine ovog nivoa su posebno tražene!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
451377
Objavljeno
27.07.2025
Ažuriran
18.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2027

Parking

Ima

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5235.00 €

Učešće 48,162 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,167 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
192,648 €
Učešće
48,162 €
Ukupna kamata
87,530 €
Ukupno plaćanje
280,178 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 54.82% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3381.34 €/m²

Ova nekretnina je 4.66% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,381 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
293

Kvadratura

46m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva