303,800 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora - image 10
303,800 € (3,997 €/m²)
76 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 76m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Luxurious one-room apartment with a panoramic view of the sea and the old town of Budva for sale. Royal Cliff is a gated complex of apartments. It is located on a cliff in few minutes from the main attraction of Budva the Old City, as well as the port of Dukley Marina. Studio apartments are also on sale.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444501
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

76m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3997.37 €

Učešće 60,760 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,473 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
243,040 €
Učešće
60,760 €
Ukupna kamata
110,426 €
Ukupno plaćanje
353,466 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 18.22% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3381.34 €/m²

Ova nekretnina je 57.51% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,381 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
307

Kvadratura

76m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka