354,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 122m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 122m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 122m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 122m², Budva, Crna Gora - image 4
354,000 € (2,902 €/m²)
122 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 122m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

A spacious 1-bedroom apartment is located in a new building in the immediate vicinity of the island of St. Stefan. The apartment is located on the ground floor of the building and has a total internal area of ​​61m2 and a large terrace of 61m2. The apartment is fully equipped and consists of a living room, a kitchen with a dining area, a bedroom, a toilet and a bathroom. The building was built with quality materials and equipment.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444487
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

122m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2901.64 €

Učešće 70,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,716 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
283,200 €
Učešće
70,800 €
Ukupna kamata
128,673 €
Ukupno plaćanje
411,873 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 14.96% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3412.12 €/m²

Ova nekretnina je 153.17% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

Kvadratura

122m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka