113,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 9
113,000 € (2,825 €/m²)
40 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban stan u Petrovcu blizu mora sa pogledom na more, 300 m od mora, u blizini Volija. 
Stan se nalazi na III-ćem spratu zgrade i sastojio se od:
hodnika, spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i velike terase koja gleda na more.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
435156
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2825.00 €

Učešće 22,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
548 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
90,400 €
Učešće
22,600 €
Ukupna kamata
41,073 €
Ukupno plaćanje
131,473 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 16.45% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3381.34 €/m²

Ova nekretnina je 17.1% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,381 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
308

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva