189,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora - image 21
189,000 € (2,953 €/m²)
64 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Veoma prostran i svijetao 2-soban stan u ugodnom, malom apartmanskom naselju sa bazenom u Budvi. Sva potrebna infrastruktura je u blizini - trgovine, kafići, restorani; do nasipa i mora - cca 10-13 minuta pješice. Kuća ima svoj uređeni prostor sa bazenom i prostorom za roštilj. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, veoma prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i velike terase sa garniturom za sedenje.

Površina apartmana: 64+10 m2

Detalji o nekretnini

ID oglasa
407180
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
18.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

64m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2953.13 €

Učešće 37,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
916 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
151,200 €
Učešće
37,800 €
Ukupna kamata
68,698 €
Ukupno plaćanje
219,898 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 12.13% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3360.84 €/m²

Ova nekretnina je 18.92% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 79 m²

3,361 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
332

Kvadratura

64m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva

390,000 €

Babilonija

3 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva
Premium Stan in Bečići