189,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora - image 11
189,000 € (3,706 €/m²)
51 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine,Crna GoraNa prodaju je luksuzno opremljen jednosoban stan u novijoj gradnji povrsine 51m2, smešten u naselju Dubovica u Budvi.Stan se sastoji od jedne spavace sobe, kupatila i velikog balkona sa prelepim pogledom na more i grad. Opremljen je modernim i visokokvalitetnim nameštajem, uključujući mašinu za veš, mašinu za sudove, Smart TV, video nadzor, podno grejanje, kao i podizno-klizne otvore i klima uređaj sa split sistemom.U cenu je ukljuceno i garazno mesto.Zgrada je dizajnirana sa posebnim naglaskom na kvalitet, a sama lokacija stana čini ga pogodnim kako za svakodnevni život, tako i kao investiciju. Stan je savršeno opremljen za život, ali i za potencijalnu izdavanje tokom turističke sezone.Stan se nalazi na samo 5 minuta vožnje ili 15 minuta hoda od plaže, što omogućava lako uživanje u svim lepotama Budve, kao i brz pristup svim sadržajima grada.Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za one koji žele da uživaju u luksuznom životu u Budvi ili da ulože u nekretninu sa visokim potencijalom za iznajmljivanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
335396
Objavljeno
04.02.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

51m²

Sobe

1

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3705.88 €

Učešće 37,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
916 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
151,200 €
Učešće
37,800 €
Ukupna kamata
68,698 €
Ukupno plaćanje
219,898 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 9.6% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3381.34 €/m²

Ova nekretnina je 5.7% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,381 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
467

Kvadratura

51m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići