Estitor

Prodaja Stanova Bar - Strana 30

Pronađeno je 1,068 oglasa za upit Prodaja Stanova Bar - Strana 30

Podaci su ažurirani 22.05.2026. u 20:14

Prodaja, garsonjera, 33m², Bar, Crna Gora
1/8

Na Upit

prije 104 dana

Prodaja, garsonjera, 33m², Bar, Crna Gora

Stan33Garsonjera0 kupatila

IDD 3580 The residential building is located in Bar, approximately 800 meters from the sea and the city center. Apartments of various layouts and sizes are on offer, carefully designed according to...

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora
1/2

169,050 €

prije 104 dana

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora

Stan70Dvosoban0 kupatila

IDD 3579 For sale is a 70 m² two-room apartment located on the fourth floor of a residential building in Bar, on the JNA Boulevard. The apartment faces northeast and is in a modern building, in an...

Prodaja, jednosoban stan, 63m², Bar, Crna Gora
1/8

Na Upit

prije 104 dana

Prodaja, jednosoban stan, 63m², Bar, Crna Gora

Stan63Jednosoban0 kupatila

IDD 3581 The residential building is located in Bar, approximately 800 meters from the sea and the city center. Apartments of various layouts and sizes are on offer, carefully designed according to...

Prodaja Stanova Bar - Strana · Bar · 61m² · 2.705 €/m²
Cijena nekretnine165.000
40.000500.000
Učešće 20%: 33.000
Kredit: 132.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
734 €/mj.
za kredit od 132.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 100m², Bar, Crna Gora
1/8

Na Upit

prije 104 dana

Prodaja, dvosoban stan, 100m², Bar, Crna Gora

Stan100Dvosoban0 kupatila

IDD 3582 The residential building is located in Bar, approximately 800 meters from the sea and the city center. Apartments of various layouts and sizes are on offer, carefully designed according to...

Prodaja, trosoban stan, 135m², Bar, Crna Gora
1/9

Na Upit

prije 104 dana

Prodaja, trosoban stan, 135m², Bar, Crna Gora

Stan135Trosoban0 kupatila

IDD 3583 The residential building is located in Bar, approximately 800 meters from the sea and the city center. Apartments of various layouts and sizes are on offer, carefully designed according to...

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar
1/9
Novogradnja

118,900 €

prije 105 dana

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar

Stan49Dvosoban1 kupatilo

CK

Company Kutsch

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Sutomore, Bar
1/9

77,500 €

prije 105 dana

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Sutomore, Bar

Stan35Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se stan u Sutomoru — ispod autoputa, na ravnoj površini! 1 spavaća soba | 35 m² | 1 sprat | legalno uknjižena kuća Ugodan stan na prodaju u Sutomoru na odličnoj lokaciji — ispod autoputa, bez...

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Sutomore, Bar
1/6

89,500 €

prije 105 dana

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Sutomore, Bar

Stan40Jednosoban1 kupatilo

Jednosoban Stan u Sutomoru — 1 spavaća soba, 40 m² - Lokacija: Donji Sutomore (pogodno smješten, blizu plaže i sadržaja) - Površina: 40 m² - Raspored: dnevni boravak sa čajnom kuhinjom, spavaća soba,...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar
1/5
Novogradnja

128,900 €

prije 106 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

NA PRODAJU – JEDNOSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE, CENTAR BARA Na prodaju je moderan i kvalitetno opremljen jednosoban stan, smješten u novoj zgradi visoke gradnje u samom centru Bara....

Prodaja, dvosoban stan, 117m², Sutomore, Bar
1/16
Verifikovano

234,000 €

prije 107 dana

Prodaja, dvosoban stan, 117m², Sutomore, Bar

Stan117Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se renoviran i luksuzno namješten dvosoban stan površine 117 m², smješten na drugom spratu kuće sa posebnim ulazom, u mirnom dijelu Sutomora, u Njegoševoj ulici. Uz stan dolazi i garaža...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar
1/5
Novogradnja

117,000 €

prije 108 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA – JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Na prodaju jednosoban stan površine 47 m², smješten u modernoj novogradnji savremenog arhitektonskog dizajna. O zgradi: Zgrada se ističe elegantnom fasadom,...

Prodaja, dvosoban stan, 42m², Šušanj, Bar
1/19

84,000 €

prije 111 dana

Prodaja, dvosoban stan, 42m², Šušanj, Bar

Stan42Dvosoban0 kupatila

Hitna prodaja! Prodaje se ugodan dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji uz more. Stan sadrži dnevni boravak s kuhinjom, dvije spavaće sobe, jedno kupatilo i prostranu terasu s prekrasnim pogledom na...

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Bar, Crna Gora
1/12

135,000 €

prije 112 dana

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Bar, Crna Gora

Stan47Dvosoban1 kupatilo

Prodajem prelijep i sunčan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Baru. Svojom južnom orijentacijom i velikom terasom nudi prelijep ugođaj. Stan se nalazi na 6. spratu i potpuno je opremljen. Posjeduje...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bjeliši, Bar
1/8
Novogradnja

105,750 €

prije 114 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bjeliši, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan u izgradnji, smješten u naselju Topolica IV, na udaljenosti 500 m od Vatrogasne, u modernom stambenom objektu. Kupovina direktno od investitora – ne plaća se porez na...

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Bar
1/5
Novogradnja

204,000 €

prije 115 dana

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Bar

Stan74Dvosoban2 kupatila

Prodaja stana sa dvije spavaće sobe u gradu Baru Lokacija: Centar, Bar Površina: 74 m² Sprat: 10 Glavne prednosti: • Izuzetna lokacija • Velika terasa sa panoramskim južnim pogledom na more i bulevar...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Centar, Bar
1/10
Novogradnja

130,000 €

prije 115 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Centar, Bar

Stan41Jednosoban1 kupatilo

Osunčan, Novogradnja, Odlična investicija, Blizu škole, Odmah useljiv, Uknjiženo

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar
1/7
Novogradnja

174,000 €

prije 115 dana

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar

Stan71Dvosoban2 kupatila

RTM GROUP Investitor

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar
1/8
Novogradnja

230,000 €

prije 116 dana

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar

Stan65Jednosoban1 kupatilo

Osunčan, Novogradnja, Lux, Odlična investicija, Blizu škole, Miran kraj, Uknjiženo, Odmah useljiv

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Centar, Bar
1/7
Novogradnja

182,000 €

prije 119 dana

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Centar, Bar

Stan76Dvosoban2 kupatila

Novogradnja, Lux NOVE NEKRETNINE u Baru Prodaja apartmana u Baru cijena već od 132.000€ Rijetka prilika da kupite stan u fazi izgradnje po povoljnoj cijeni — već od 2.400 €/m² Aktuelna ponuda:...

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Centar, Bar
1/7
Novogradnja

132,000 €

prije 119 dana

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Centar, Bar

Stan55Jednosoban1 kupatilo

Novogradnja, Lux 🏠 NOVE NEKRETNINE u Baru 📍 Prodaja apartmana u Baru 🔥 cijena već od 88.800 € Rijetka prilika da kupite stan u fazi izgradnje po povoljnoj cijeni — već od 2.400 €/m² 💰 Aktuelna...

Prikazano 581-600 od 1,068 rezultata

Bar – vodič kroz grad i tržište stanova

Bar predstavlja atraktivno i lijepo uređeno primorsko mjesto sa snažnom potražnjom za stanovima — kako za kupovinu tako i za investicije. U blizini se nalaze istaknute tačke poput Kraljevske palate kralja Nikole, Pošte, Doma zdravlja i Apoteke BENU, kao i više banaka: NLB, Erste, Prva banka i filijala Adriatic Bank. Koristite LSI izraze: stanovi na prodaju u Baru, kupovina stana Bar, nekretnine Bar, cijene nekretnina Bar. Prosječna cijena iznosi 2699 €/m² — dobra je polazna tačka kada upoređujete nekretnine u okolini OŠ Anto Đedović, Apoteke Lenapharm i popularne zone Cosmetics Market i šetališta. Savjet: tražite stanove koji su blizu ključnih usluga i banaka (Hipotekarna banka, Lovćen Bank AD) i blagog pristupa plaži za najbolji odnos ulaganja i kvaliteta života.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Bar

Prosječna cijena/m²
2,705 €
Aktivni oglasi
LIVE
1,136
Ažurirano danas
Novi oglasi
52
Proteklih 7 dana
Trend cijena
RAST
+11.32%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Bar?

Prema analizi 1136 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Bar iznosi 2,705 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Bar?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Bar bilježi stabilan rast od 11.3% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.