140,400 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Ilino, Bar - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Ilino, Bar - image 2
140,400 € (1,977 €/m²)
71 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Ilino, Bar

Ilino, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

HIT PONUDA – DVOSOBAN STAN BLIZU MORA 🌊

Na prodaju moderan dvosoban stan površine 70,2 m² u luksuznoj novogradnji, na odličnoj lokaciji svega 500 m od mora. Stan se nalazi na visokom prizemlju savremene zgrade projektovane po visokim standardima kvaliteta i modernog stanovanja.

Objekat se izdvaja vrhunskom gradnjom, pažljivo biranim materijalima i savršeno osmišljenim detaljima koji pružaju maksimalnu udobnost i dugotrajnost. Veliki panoramski prozori omogućavaju mnogo prirodne svjetlosti i daju prostoru poseban osjećaj luksuza i prostranosti.

Kupac ne plaća porez na promet nepokretnosti.

Zgrada će imati moderan izgled, kvalitetnu završnu obradu, savremene zajedničke prostorije i visok nivo komfora za buduće stanare. Idealna prilika kako za porodični život, tako i za investiciju i izdavanje tokom cijele godine.

Useljenje planirano 2027. godine.

Atraktivna lokacija u blizini mora, šetališta, marketa i svih važnih sadržaja dodatno povećava vrijednost ove nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558228
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Stanje

Novo / nekorišćeno

Orijentacija

Jug

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1977.46 €

Učešće 28,080 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
681 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
112,320 €
Učešće
28,080 €
Ukupna kamata
51,033 €
Ukupno plaćanje
163,353 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Ilino

Ilino
Bar

Cijena ove nekretnine je 18.54% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Ilino

Prosječna cijena: 2427.50 €/m²

Ova nekretnina je 6.99% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Ilino

Prosječna veličina: 66 m²

2,428 €
Prosječna godišnja cijena
-2%
Trend cijena (godišnje)
18

Kvadratura

71m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mega Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Ilino, Bar

100,000 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Ilino, Bar
Premium Stan in Ilino