125,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora - image 7
125,000 € (1,761 €/m²)
71 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

The apartment is renovated with 2 bedrooms, with an area of 58m2. The building is located in the Macedonian region. Attached to this apartment is a studio apartment with an area of 12m2, without renovation. Apartment in a small apartment building on the 1st floor. The apartment is sold with furniture and appliances. Water supply and sewerage are urban. Parking space. The sea is 800m away. There are large supermarkets and a market nearby. The apartment is legalized.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544939
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1760.56 €

Učešće 25,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
606 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,000 €
Učešće
25,000 €
Ukupna kamata
45,435 €
Ukupno plaćanje
145,435 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 31.98% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2588.39 €/m²

Ova nekretnina je 1.96% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 72 m²

2,588 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
40

Kvadratura

71m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar