235,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora - image 11
235,000 € (2,238 €/m²)
105 m²
2 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 105m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

In the very center of the city, the bar in the building occupies two floors and a commercial space of 105m2. It consists of several rooms. Staff quarters, 2 toilets, 2 entrances.
It is suitable for medical institutions, beauty salons and the like. The price is indicated without equipment, furniture and appliances.
It is possible to purchase equipment, discussed separately.
A room without encumbrances.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545061
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

105m²

Sobe

N/A

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2238.10 €

Učešće 47,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,139 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
188,000 €
Učešće
47,000 €
Ukupna kamata
85,418 €
Ukupno plaćanje
273,418 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

105m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar

128,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar
Premium Stan in Topolica

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Topolica, Bar

215,000 €

Topolica

2 sobe 2 kupatila 69