35,990 €
  • Prodaja, plac, 851m², Žabljak, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 851m², Žabljak, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 851m², Žabljak, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 851m², Žabljak, Crna Gora - image 4
35,990 € (42 €/m²)
851 m²

Prodaja, plac, 851m², Žabljak, Crna Gora

Žabljak, Crna Gora

Opis nekretnine

For sale land in the north of Montenegro, Zabljak area.
First plot is 1130 m2 = 11300 e
The second one is 851m2 = 8510 e.
The third one is 1618m2 = 16180 e.
Picturusque and quiet place.
The price is 10 euro per square meter.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545347
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

851m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 42.29 €

Učešće 7,198 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
174 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,792 €
Učešće
7,198 €
Ukupna kamata
13,082 €
Ukupno plaćanje
41,874 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

851m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Žabljak

Prodaja, plac, 300m², Žabljak, Crna Gora

36,000 €

Žabljak

300
Prodaja, plac, 300m², Žabljak, Crna Gora
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Centar, Žabljak

150,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Centar, Žabljak
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Centar, Žabljak

150,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 48
Prodaja, dvosoban stan, 48m², Centar, Žabljak
Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak

200,000 €

Borje

5200
Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak