85,000 €
  • Prodaja, plac, 1160m², Zagora, Kotor - image 1
  • Prodaja, plac, 1160m², Zagora, Kotor - image 2
  • Prodaja, plac, 1160m², Zagora, Kotor - image 3
  • Prodaja, plac, 1160m², Zagora, Kotor - image 4
85,000 € (73 €/m²)
1160 m²

Prodaja, plac, 1160m², Zagora, Kotor

Zagora, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
516154
Objavljeno
27.01.2026
Ažuriran
22.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1160m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 73.28 €

Učešće 17,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
412 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,000 €
Učešće
17,000 €
Ukupna kamata
30,896 €
Ukupno plaćanje
98,896 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

MC

Montenegro Club

Montenegro Club

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Zagora

Prodaja, plac, 600m², Zagora, Kotor

135,000 €

Zagora

600
Prodaja, plac, 600m², Zagora, Kotor
Premium Zemljište in Zagora

Prodaja, plac, 1000m², Zagora, Kotor

225,000 €

Zagora

1000
Prodaja, plac, 1000m², Zagora, Kotor
Premium Zemljište in Zagora

Prodaja, plac, 1700m², Zagora, Kotor

383,000 €

Zagora

1700
Prodaja, plac, 1700m², Zagora, Kotor
Premium Zemljište in Zagora

Prodaja, plac, 400m², Zagora, Kotor

85,000 €

Zagora

400
Prodaja, plac, 400m², Zagora, Kotor
Premium Zemljište in Zagora

Prodaja, plac, 1500m², Zagora, Kotor

125,000 €

Zagora

1500
Prodaja, plac, 1500m², Zagora, Kotor
Premium Zemljište in Zagora

Prodaja, plac, 1050m², Zagora, Kotor

720,000 €

Zagora

1050
Prodaja, plac, 1050m², Zagora, Kotor
Premium Kuća in Zagora

Prodaja, kuća, 185m², Zagora, Kotor

578,000 €

Zagora

3 sobe 2 kupatila 185
Prodaja, kuća, 185m², Zagora, Kotor
Premium Zemljište in Zagora