250,000 €
  • Prodaja, plac, 1000m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, plac, 1000m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, plac, 1000m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
250,000 € (250 €/m²)
1000 m²

Prodaja, plac, 1000m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju urbanizovan plac 1000m2, Herceg Novi (Đenovici).
Koeficijent izgradjenosti je 0.8, a koeficijent zauzetosti je 0.4.
Sa placa se pruža prelijep pogled na Hercegnovsku rivijeru, poluostrvo Luštica i Tivatski zaliv.
 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
163106
Objavljeno
18.08.2023
Ažuriran
22.03.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1000m²

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 250.00 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1000m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Kuća in Đenovići

Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 soba 3 kupatila 350
Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Stan in Đenovići

Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi

210,000 €

Đenovići

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Poslovni prostor in Đenovići

Prodaja, poslovni prostor, 534m², Đenovići, Herceg Novi

1,400.000 €

Đenovići

534
Prodaja, poslovni prostor, 534m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Stan in Đenovići

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi