40,000 €
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 1
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 2
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 3
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 4
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 5
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 6
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 7
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 8
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 9
  • Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar - image 10
40,000 € (204 €/m²)
196 m²

Prodaja, plac, 196m², Utjeha, Bar

Utjeha, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanized building land, electricity across the street, and easy to install. Cascade retaining wall and fenced.

Gradjevinsko zemljiste urbanizovano, struja preko puta, lako za uvodjenje. Uradjena kaskada potporni zid i ogradjeno.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558665
Objavljeno
18.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

196m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 204.08 €

Učešće 8,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
194 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
32,000 €
Učešće
8,000 €
Ukupna kamata
14,539 €
Ukupno plaćanje
46,539 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview
AS

Aleksandar Savkovic

Aleksandar Savkovic WPAleks

Slične nekretnine

Premium Ugostiteljski objekat in Utjeha

Prodaja, ugostiteljski objekat, 700m², Utjeha, Bar

850,000 €

Utjeha

700
Prodaja, ugostiteljski objekat, 700m², Utjeha, Bar
Premium Zemljište in Utjeha

Prodaja, plac, 10000m², Utjeha, Bar

1,250.000 €

Utjeha

10000
Prodaja, plac, 10000m², Utjeha, Bar
Premium Kuća in Utjeha

Prodaja, kuća, 350m², Utjeha, Bar

650,000 €

Utjeha

5 soba 3 kupatila 350
Prodaja, kuća, 350m², Utjeha, Bar
Premium Zemljište in Utjeha

Prodaja, plac, 924m², Utjeha, Bar

157,000 €

Utjeha

924
Prodaja, plac, 924m², Utjeha, Bar
Premium Zemljište in Utjeha

Prodaja, plac, 476m², Utjeha, Bar

96,000 €

Utjeha

476
Prodaja, plac, 476m², Utjeha, Bar
Premium Zemljište in Utjeha

Prodaja, plac, 1594m², Utjeha, Bar

195,000 €

Utjeha

1594
Prodaja, plac, 1594m², Utjeha, Bar
Premium Kuća in Utjeha

Prodaja, kuća, 240m², Utjeha, Bar

220,000 €

Utjeha