400,000 €
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 25
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 26
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 27
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 28
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 29
  • Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora - image 30
400,000 € (1,600 €/m²)
250 m²

Prodaja, kuća, 250m², Ulcinj, Crna Gora

Ulcinj, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajemo kuću prekoputa crkve Sv. Nikola i Starog grada u Ulcinju. Kuća korisne površine 250 m2 sa velikim terasama i ljetnjom kuhinjom, na placu od 890 m2, 10 soba, 4 kuhinje i 4 kupatila. Bašta pod zasadom južnog voća. Udaljeno od plaže 100 metara.
Garaža sa kanalom.
Cistjerna ispod bašte 6*4*4 m za vodu.
2 ulaza.
Pogled na more. Dozvola za izgradnju još 2 sprata.

Cijena 400.000,00 eura

Svi upiti na 06*/****-***, Jasna ili mailom na [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444904
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
31.01.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

250m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Godina izgradnje

1990

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1600.00 €

Učešće 80,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,939 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
320,000 €
Učešće
80,000 €
Ukupna kamata
145,393 €
Ukupno plaćanje
465,393 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene kuća - Ulcinj

Ulcinj
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 15.51% viša od prosječne cijene na lokaciji Ulcinj

Prosječna cijena: 1385.20 €/m²

Ova nekretnina je 38.99% veća od prosječne veličine na lokaciji Ulcinj

Prosječna veličina: 180 m²

1,385 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
310

Kvadratura

250m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Kuća in Meterizi

Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj

230,000 €

Meterizi

4 sobe 4 kupatila 200
Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj
Premium Kuća in Ulcinj

Prodaja, kuća, 500m², Ulcinj, Crna Gora