210,500 €
  • Prodaja, kuća, 54m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 54m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 54m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 54m², Tivat, Crna Gora - image 4
210,500 € (3,898 €/m²)
54 m²

Prodaja, kuća, 54m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

For sale: A unique renovation opportunity featuring a charming ruin with sea views, located in the picturesque village of Gornja Lastva, just 4 km from the coast and 5 km from Porto Montenegro.This semi-detached ruin has a 45 m² footprint, offering potential for a ground floor plus two additional floors. An additional 9 m² structure, registered as a separate building, sits in front of the main building. The sea view and the view of Tivat and Porto Montenegro marina is amazing.Access is by walking path only approximately 100 meters away from the main road, preserving the peaceful ambiance of the setting.The property includes a 350 m² plot—perfect for creating a distinctive retreat in a tranquil, historic location.Selling price is € 210,500.For more information regarding this house and land, please give us a call at:+382 68 029 991+382 68 014 729Or email us at: [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389775
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

54m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3898.15 €

Učešće 42,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,020 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,400 €
Učešće
42,100 €
Ukupna kamata
76,513 €
Ukupno plaćanje
244,913 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene kuća - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 14.71% viša od prosječne cijene na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 3398.40 €/m²

Ova nekretnina je 78.28% manja od prosječne veličine na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 249 m²

3,398 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
340

Kvadratura

54m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat

990,000 €

Porto Montenegro

2 sobe 2 kupatila 152
Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat