3,900.000 €
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 3
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 4
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 5
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 6
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 7
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 8
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 9
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 10
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 11
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 12
  • Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor - image 13
3,900.000 € (15,116 €/m²)
258 m²
7 Soba
8 Kupatilo

Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor

Perast, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

ID 1480

Istorijska kamena vila u Perastu, restaurirana po savremenom luksuznom standardu uz očuvanu originalnu fasadu iz 18. veka i karakter Zaliva Kotora. Smeštena u jednom od najtiših, UNESCO-zaštićenih primorskih gradova Crne Gore, nekretnina nudi direktan pogled na zaliv, ostrva Sveti Đorđe i Gospu od Škrpjela, te planine Vrmac i Lovćen.

Vila je raspoređena na tri sprata — prizemlje, prvi i drugi — sa ukupnom površinom od 258 m² i sedam spavaćih soba, uključujući zaseban studio koji je izvorno bio namenjen kućepaziteljki ili stalnom osoblju. Osam potpunih kupatila, osam toaleta, električno grejanje i klimatizacija opslužuju svaki nivo. Enterijer je završen u ekskluzivnom, potpuno namještenom standardu sa velikim terasama, panoramskim otvorima i nizom zajedničkih prostora — dnevni boravak, formalna trpezarija i otvorena kuhinja — koji se otvaraju ka uređenom dvorištu.

Spoljni sadržaji uključuju privatni bazen, saunu, hot tub i pergola bar okrenut ka zalivu, što vilu čini podjednako pogodnom za privatnu rezidenciju kao i za prestižna okupljanja i venčanja. Tri dedicirana parking mesta dostupna su na placu.

Sam Perast je destinacija — barokni pomorski grad kamenih palata i zvonika, okružen maslinjacima i dostupan u petnaest minuta od Aerodroma Tivat. Lokacija spaja apsolutnu privatnost sa celogodišnjim pristupom Kotoru, Tivtu i Porto Montenegro-u u roku od dvadeset minuta.

Inicijalno listovana za 5.000.000 €, tražena cena prilagođena je na 3.900.000 € u definisanom prozoru. Vila se nudi potpuno namještena i turn-key, idealna kao primarna rezidencija, hospitality investicija ili kao heritage trophy asset u Zalivu Kotora.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558284
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

258m²

Sobe

7

Kupatila

8

Broj terasa

2

Godina izgradnje

1700

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 15116.28 €

Učešće 780,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
18,907 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
3,120.000 €
Učešće
780,000 €
Ukupna kamata
1,417.581 €
Ukupno plaćanje
4,537.581 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

258m²

Struktura

7 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Trinity Real Estate

Slične nekretnine

Zemljište in Perast

Prodaja, plac, 38636m², Perast, Kotor

Na Upit

Perast

38636
Prodaja, plac, 38636m², Perast, Kotor
Kuća in Perast

Prodaja, kuća, 211m², Perast, Kotor

2,000.000 €

Perast

4 kupatila 211
Prodaja, kuća, 211m², Perast, Kotor
Kuća in Perast

Prodaja, kuća, 273m², Perast, Kotor

2,500.000 €

Perast

3 sobe 3 kupatila 273
Prodaja, kuća, 273m², Perast, Kotor
Stan in Perast

Prodaja, dvosoban stan, 87m², Perast, Kotor

550,000 €

Perast

2 sobe 1 kupatilo 87
Prodaja, dvosoban stan, 87m², Perast, Kotor
Kuća in Perast